İhale Akademi Eğitimleri (Online)

İhale Akademi Eğitimleri (Online)

İhale Akademi eğitimleriyle güncel, kaliteli ve nitelikli eğitimlere çok uygun fiyatlarla ulaşın, paranızı işinize saklayın…

İhale Akademi tarafından verilen eğitimler, pratik bilgiler ve uygulamalarla desteklenir, eğitimler sıfırdan başlar ve kurs amacı tamamlanana kadar devam eder. Kurslarımızda kullanılan tüm materyallere ücretsiz olarak erişebilir ve aklınıza takılan tüm soruları eğitmene sorabilirsiniz.

Sorularınız ve kayıt için whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz

ONLİNE EĞİTİMLERİMİZ


1) Kamu İhale , E-Teklif, Metraj ve Yaklaşık Maliyet Kursu

 

Kamu İhale Eğitimi, E-teklif, Metraj ve Yaklaşık Maliyet Kursu(Tanıtım)

Kursumuzda gerçek bir proje üzerinden uygulamalı;  ihale dosyası inceleme, ayrıntılı metraj çıkarma, yaklaşık maliyet tespit etme ve ihalelere teklif hazırlama konularını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kamu İhale Mevzuatı hakkında baştan sona detaylı bilgiler edinerek, yetkinliğinizi arttırabilirsiniz. Piyasada binlerce lira olan bu özel eğitimi sitemize özel fiyattan alın, paranızı işinize saklayın !

10+ saat uzunluğunda video

Ömür boyu erişim

✅ Bitirme sertifikası

⇒Eğitime kaydolup hemen başlamak için tıklayın

2) Yapım İhaleleri Sözleşme Uygulamaları Eğitimi

Hakediş, Fiyat Farkı ve Mukayeseli Maliyet Eğitimi(online kurs-tanıtımı)

Kursumuzda yine gerçek bir proje üzerinden uygulamalı; yapım ihaleleri sözleşme aşaması ve sonrasında karşınıza çıkabilecek tüm uygulamalarını (hakediş, fiyat farkı, revize birim fiyat, iş programı, mukayeseli maliyet vb.) anlattık. Kursumuz, şantiye ve ofis çalışmalarında ihale mühendisi, hakediş mühendisi yada teknik ofis mühendisi olarak çalışabilmeniz için size tüm yetkinlikleri sunmaktadır.

7+ saat uzunluğunda video 

Ömür boyu erişim

✅ Bitirme sertifikası

⇒Eğitime kaydolup hemen başlamak için tıklayın

3) Yeni Birim Fiyat Tesbiti ve Uygulamaları Eğitimi

Yapım İhalelerinde Yeni Birim Fiyat Tespiti ve Uygulamaları (Online kurs)

Kursumuzda uygulamalı olarak örnekler üzerinden ; yapım İşlerinde Sözleşme ve İhale Kapsamında Fiyatı Bulunmayan İş Kalemlerine ait;  Yeni Birim Fiyat Analizi , Özel fiyat analizi ve Paçal Birim Fiyat Analizi oluşturmayı, oluşturulan bu analizlerin fiyatlarını tespit etme konularını,  mevzuat ve kurum/yargı kararları doğrultusunda öğrenebilirsiniz.

5+ saat uzunluğunda video

Ömür boyu erişim

✅ Bitirme sertifikası

⇒ Eğitime kaydolup hemen başlamak için tıklayın

4)  Şikayet ve İtirazen Şikayet Mevzuatı Eğitimi

İhalelerde Şikayet ve İtirazen Şikayet Mevzuatı Eğitimi

Kursumuzda İhalelerde dava öncesi zorunlu idari başvuru yollarından olan; şikayet ve itirazen şikayet başvurularının usul ve esasları anlatılmaktadır. 

✅3,5+ saat uzunluğunda video

✅Ömür boyu erişim

✅ Bitirme sertifikası

⇒ Eğitime kaydolup hemen başlamak için tıklayın

5) Yeni! Yapım İşlerinde Girişimcilik Eğitimi

Yapım İşlerinde Girişimcilik Eğitimimiz yayınlanmıştır.

Kursumuzda, inşaat sektöründe müteahhit olarak yer almak isteyenlerin mutlaka bilmesi gereken;  teknik, idari ve hukuki konular anlatılmış ve uygulamalı derslerle  pekiştirilmiştir. 

✅5,5+ saat uzunluğunda video

✅Ömür boyu erişim

✅ Bitirme sertifikası

⇒ Eğitime kaydolup hemen başlamak için tıklayın

İhale Akademi olarak ülkemizin gelişmesi ve rekabet eşitliğinin sağlanması amacıyla, eğitimlerimizi olabilecek en düşük fiyattan sizlere sunuyor ve faydalı olmasını temenni ediyoruz.