Hakkımızda

¶ İhale uzmanı önderliğinde danışmanlığımız , 1973 yılından bu yana oluşan tecrübe ve birikimin sizlere aktarılmasını kapsar.1973-2013 yılları arası Emlak konut Gyo ,Devlet su işleri, Erdemir fabrikaları taahhüt işleri gibi birçok özel ve kamu biriminde şantiye şefi, ihale uzmanı ve kesin hesap uzmanı gibi önemli ve kilit görevlerde bulunulmuştur.2013 yılından itibaren günümüze kadar aktif bir şekilde ihalelere istekli olarak katılım sağlanmış ve yüklenici olarak önemli taahhüt işleri tamamlanmıştır.

¶ Tecrübemiz , kamu sektörü ile sınırlı olmadığından özel sektör faaliyetleri ve sorunlarını da yakından takip etmekteyiz.  Bunun bizi diğer ihale danışmanlarından ayıran en önemli özellik olduğuna inanıyoruz. Çünkü biz size sadece mevzuat ve içtihatlerden yol haritası çizmiyoruz. Biz sizin için samimi ve problem odaklı çalışıyoruz. ve en önemlisi biz , sizlerden biriyiz.

¶ Ülkemizdeki en büyük sosyal sorunun işsizlik olduğunun bilincindeyiz…Bu sebeple bünyemizde bulunan ihale ve şantiye uzman mühendisleri tarafından yeni mezun mühendis ve mimarlara bilgi ve tecrübe sahibi olabilmeleri amacıyla ,başlangıç ve orta düzeydeki eğitimlerimizi en uygun fiyatlarla online platformlardan ulaştırmaya gayret ediyoruz.

¶ Bizimle çalışmak isterseniz  ; ihale danışmanlarımız, uzman inşaat mühendislerimiz ve hukukçularımız ile her zaman yanınızda olacağız. Sizleri de aramızda görmek dileğiyle……

Saygılarımızla.